flashback1
جستجوی کالای

رایانه بازار بین الملل شرکتی ایده محور با شماره ثبتی 40909 میباشد که تحت پوشش مرکز رشد پارک علم و فن آوری فارس فعالیت میکند. این شرکت در زمینه سامانه های تحت وب هوشمند فعالیت های گسترده ای انجام داده است که نمونه ای از آن (پروژه ایراپین) میباشد.
رشــد روزافزون صــنایع ارتباطات، مخابرات و انفورماتیک، هر روز دنیا را با انقلابی جـدید مـواجه می‌کند . انقلاب فن آوری اطلاعات و ارتباطات در کلیه بخش‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی کشورها تاثیراتی قابل توجه بر جای گذاشته‌است . با توسعه این فن آوری در بخش تجاری، به دنبال تحول عظیمی در نظام اقتصادی می‌باشیم و یکی از مهمترین حوزه‌های کـاربرد فن آوری اطلاعـات، حوزة اطلاع رسانی ،تبلیغ و ارائه خدمات در  دنیای اینترنت می‌باشد .فن آوری اطلاعات از روش‌های متعددی می‌تواند به این حوزه کمک نماید.

زنجیرمارکت یکی از چندین پروژه اصلی ایراپین است که با هدف خرید آسان از بین صدها فروشگاه آنلاین ایجاد شده.
زنجیرمارکت با طراحی وبسایت های تجاری برای تمامی فروشگاه ها نمایندگی ها وتولیدی ها میتواند وضع کنونی کشور را از تجارت فیزیکی به تجارت الکترونیک تبدیل کند و رفته رفته باعث رفع بحران های بازار روز کشور شود.

این پروژه با ایجاد روابط زنجیره ای بین تولیدی ها و مشتریان و ... میتواند اجناس را به صورت مستقیم از تولید به مصرف رساند. با قابلیت مدیریتی ناشی از این ارتباطات میتواند در راستای پیشرفت روز افزون و به روز رسانی سطح کیفی و کمیتی تمامی اجناس داخلی و تولیدی های درون کشوری  تاثیر بسیار عظیم و شایانی داشته باشد.

zanjirmarket
logo-samandehi