flashback1
جستجوی کالای

فاکتور فروش

قيمت تمامي كالاها در سايت مشخص است و هيچ هزينه‌اي بجز هزینه حمل به آن اضافه نخواهد شد اما کالاهایی که کنار آن گزینه خرید سفارشی وجود دارد از اين قانون مستثنی هستند و پس از تایید سفارش توسط زنجیرمارکت قيمت قطعی  اعلام می‌شود
پس از تایید اقلام موجود در سبد خرید توسط شما درخواست سفارش شما ثبت میشود و پس از تایید زنجیرمارکت فاکتور شما تایید شده و آماده پرداخت است .

تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش همه سفارشات در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست ..
تاييد و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تاييد تمامي موارد در بخش مقررات سایت زنجیرمارکت میباشد .

قوانین عمومی

1- استفاده کنندگان از خدمات معاملات کاربران بايد حتما  داراي اسم، فاميل، آدرس دقيق پستي، شماره شباي حساب بانکي صحيح و مشخصات ثبت شده صحيح يک شخص حقيقي يا حقوقي باشند. اگر مشخصات پروفايل کاربري شما ناقص است لطفا هم اکنون و قبل از ثبت کالاي خود براي فروش و يا اقدام به خريد با کليک کردن بر روي نام خود و اصلاح اطلاعات کاربر آنرا اصلاح نماييد در غير اينصورت عواقب ناشي از این اشتباهات در ارسال و واريز وجه بر عهده کاربر خواهد بود .
2-کلیه اصول و رویه‏‌های بازار آنلاین کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و  کاربر نیز موظف به رعایت قوانین  است. در صورتی که در قوانین درج شده، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه  به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .
3-محصولات موجود در وب سایت زنجیرمارکت،توسط فروشگاه های معتبر سراسر کشور تهیه وتوضیع میشوند لزا زنجیرمارکت به بررسی دقیق کالاها و شکایایت میپردازد و در صورت مشاهده خطا به صورت جدی با فروشگاه مربوطه برخورد مینماید
zanjirmarket
logo-samandehi